cca 1930-40 Vegyes Mauthner mag reklám, okmány és nyomtatvány tétel, ö... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~22/cca-1930-40-Vegyes-Mauthner-mag-reklam-okmany-es-nyomtatvany-tetel-ossz-16-db-reszben-fol~II2192249
2192249
12660
374
Advertisement
Beschreibung: cca 1930-40 Vegyes Mauthner mag reklám, okmány és nyomtatvány tétel, össz. 16 db, részben foltos, sérült és hiányos,
: tánczos_gábor