Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 158

~1824-1848. LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS kétoldalas Sn szavazóbárca (11,66g/36mm) T:2,2- / Hungary ~1824-1848. LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS double-sided Sn voting label (11,66g/36mm) C:XF,VF
30610.

~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" kétoldalas Sn szavazóbárca (11,66g/36mm) T:2,2- / Hungary ~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" double-sided Sn voting label (11,66g/36mm) C:XF,VF

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
1940. Bessenyei György Br lemezplakett, pluszban ráerősített, gravírozott Br hátlappal DR VAJTÓ LÁSZLÓ EGYET. TANÁR ÚRNAK A BESSENYEU KULTUSZ ÉRDEMES MUNKÁSÁNAK HÁLÁS TISZTELETTEL A SZABOLCSVÁRMEGYEI BESSENYEI KÖR. NYÍREGYHÁZA 1940. II. 19. (138x85mm) T:2 több ü., hátlapi illesztés részben elvált
30611.

1940. "Bessenyei György" Br lemezplakett, pluszban ráerősített, gravírozott Br hátlappal "DR VAJTÓ LÁSZLÓ EGYET. TANÁR ÚRNAK A BESSENYEU KULTUSZ ÉRDEMES MUNKÁSÁNAK HÁLÁS TISZTELETTEL A SZABOLCSVÁRMEGYEI BESSENYEI KÖR. NYÍREGYHÁZA 1940. II. 19." (138x85mm) T:2 több ü., hátlapi illesztés részben elvált

Rufpreis:
8 000 HUF
1942. Nationál Kassza tiszteletdíja 1942. ezüstözött Br plakett (58x81mm) szürkés márványtalapzaton (73x112x16mm) T:2,2- korrózió
30612.

1942. "Nationál Kassza tiszteletdíja 1942." ezüstözött Br plakett (58x81mm) szürkés márványtalapzaton (73x112x16mm) T:2,2- korrózió

Rufpreis:
4 000 HUF
1948. O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja fém lemezplakett márványtalpon, eredeti, kissé sérült Schubauer és Miticzky tokban (br. 326g/plakett 39x70mm, márvány 89x119x10mm) T:2 / Hungary 1948. O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja Centenary Aeroplan Model Competition, metal award plaque on marble, in original, slightly damaged Schubauer és Miticzky case (br. 326g/plaque 39x70mm, marble 89x119x10mm) C:XF
30613.

1948. "O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja" fém lemezplakett márványtalpon, eredeti, kissé sérült "Schubauer és Miticzky" tokban (br. 326g/plakett 39x70mm, márvány 89x119x10mm) T:2 / Hungary 1948. "O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja" Centenary Aeroplan Model Competition, metal award plaque on marble, in original, slightly damaged "Schubauer és Miticzky" case (br. 326g/plaque 39x70mm, marble 89x119x10mm) C:XF

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1948. Petőfi Sándor / A néppel tüzön-vizet át 1848-1948 jelzett Ag emlékérem (24,72g/0.925/35mm) T:1- (PP)
30615.

1948. "Petőfi Sándor / A néppel tüzön-vizet át 1848-1948" jelzett Ag emlékérem (24,72g/0.925/35mm) T:1- (PP)

Rufpreis:
5 000 HUF
~1970-1980. Lenti Város Díszpolgára egyoldalas Br emlékérem (~86mm) T:1-
30616.

~1970-1980. "Lenti Város Díszpolgára" egyoldalas Br emlékérem (~86mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF
1972. Lábatlani Vékonypapírgyár építőjének Br plakett. Szign.: RP (108mm) T:2
30617.

1972. "Lábatlani Vékonypapírgyár építőjének" Br plakett. Szign.: RP (108mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
1976-1985. 4db Budapest / Hobby Kiállítás emlékérem, 2db plombált tokban (egyik tok sérült), 1db sérült műanyag tokban, 1db díszdobozban (40mm) T:2
30618.

1976-1985. 4db "Budapest / Hobby Kiállítás" emlékérem, 2db plombált tokban (egyik tok sérült), 1db sérült műanyag tokban, 1db díszdobozban (40mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
1979-1980. Az Állami Pénzverő által kiadott Ag (0.835) bélyegérem gyűjtemény a szovjet-magyar közös űrrepülés, a nemzetközi gyermekév, és az első magyar aranypénz témakörében, fa dísztokban T:1- (eredetileg PP) patina
30619.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
1979-1980. Az Állami Pénzverő által kiadott teljes ezüst (0.835) bélyegérem gyűjtemény a szovjet-magyar közös űrrepülés, a nemzetközi gyermekév, az első magyar aranypénz, és a moszkvai Olimpia témakörében, fa dísztokban (8xklf) és egy kitűző, mely hibás T:1- (eredetileg PP) patina
30620.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1980. BUDAPESTA MEDICINA ESPERANTO FAKGRUPO - LZAMENHOF / POR FIDELA KAJ SUKCESA LABORO - FONDITA EN 1980 kétoldalas, öntött Br emlékérem (65mm) T:1- kis ph.
30621.

1980. "BUDAPESTA MEDICINA ESPERANTO FAKGRUPO - LZAMENHOF / POR FIDELA KAJ SUKCESA LABORO - FONDITA EN 1980" kétoldalas, öntött Br emlékérem (65mm) T:1- kis ph.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
1983. Rádiós Országos Bajnokság 1983. aug. 12-19. - Veszprém jelzett Hollóházi poreclán plakett (87mm) T:1
30622.

1983. "Rádiós Országos Bajnokság 1983. aug. 12-19. - Veszprém" jelzett Hollóházi poreclán plakett (87mm) T:1

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF