11371.
374. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Vizsla fej, márvány, jelzett (RUM), lepattanásokkal, sérüléssel, kopásnyomokkal, 14x16,5 cm