Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 29

Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik sarkán ütődéssel, egyébként jó állapotban.
12719.

Rufpreis:
1 600 HUF
Cholnoky Jenő: Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 191+1 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.) Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, egy szakadt táblával, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
12720.

Rufpreis:
2 000 HUF
Régi réz hajós/tengerész szelence, horgony motívummal, d: 5,5 cm
12721.

Rufpreis:
2 000 HUF
Keresztury Dezső: Balaton. Bp., 1960, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült kartontokban.
12722.

Rufpreis:
1 400 HUF
Juba Ferenc: Hajóegészségtan. Szmuk Imre: A trópusi betegségekről szóló rész. Bp., 1957., Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 780 példányban.
12723.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1900 Morelli Gusztáv (1848-1909): A Tihany-félsziget és Balatonfüred, fametszet, német nyelven, paszpartuban, 7x12 cm
12724.

Rufpreis:
2 000 HUF
17
12725.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szerelmey Miklós: Balaton albuma. Históriaantik Könyvkiadó Reprintsorozata. [Bp., 2013.,Históriaantik.] Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1848-as kiadás reprint kiadása.
12726.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lenkei Vilmos Dani: A Balaton, mint gyógytényező. Balatoni Szövetség. Bp., 1912., Stephaneum, VII+1+131 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.
12727.

Rufpreis:
3 000 HUF
A Balaton összes fürdő és üdülőhelyeinek leírása. A Balatoni Szövetség Támogatásával. Kiadják: Kardos Ignác és Simalya V. Ferenc. Kaposvár,(1907.), Részvénynyomda, 2+234+16 (menetrendek.) p.+ 1 (kihajtható térkép.) t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, egy hiányzó térképpel, a végén, a reklámok, menetrendek résznél hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, javításokkal.
12728.

Rufpreis:
1 000 HUF
19
Aczél József: A Balaton hydrographiai leírás. Históriaantik Könyvkiadó Reprintsorozata. [Bp., 2013.,Históriaantik.] Kiadói kartonált papírkötés. Az 1889-ss kiadás reprint kiadása.
12729.

Rufpreis:
1 000 HUF
Somogyi György: Magyar tenger, magyar ecsettel. Tollal, krétával, vésővel és fényképezőgéppel. A Balaton ábrázolása. Bp., 2013., Magyar Napló. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
12730.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF