13329.
374. Gelaufene Fernauktion
Plakat
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
A Ludas Matyi rajzfilm, Dargay Attila illusztrációi után készült poszter szerű tapéta, használt, helyenként foltos, sérült és ragad, össz. 9 db, kb. 65,5x96,5 cm