13008.
374. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza fűzéssel.