1935 Színházi Élet. XXV. évf. 47. -52 sz. (Egybekötve.) Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, benne Angelo fotókkal és reklámokkal is. Korabeli reklámokkal. Kopott egészvászon-kötésben.