Drucksachen

Zahl der Lose: 264

Giovanni Battista Piranesi (1720-1778) metszete után: Veduta del Pantheon dAgrippa. Nyomat, papír, lap szélén szakadásokkal, kissé foltos, 16,5x24 cm.
13044.

Giovanni Battista Piranesi (1720-1778) metszete után: Veduta del Pantheon d'Agrippa. Nyomat, papír, lap szélén szakadásokkal, kissé foltos, 16,5x24 cm.

Rufpreis:
3 000 HUF
Eduard Hildebrandt (1818-1868) Kairói piac, nyomat kartonon, a karton foltos, kopott, 23x29 cm
13045.

Rufpreis:
1 000 HUF
1840/2005 Sopron szabad királyi város címeres levele, REPRINT kiadás, 39p
13046.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1840-1940 Nagy vegyes papírrégiség tétel: okmányok, grafikák, hivatalos iratok, néhány könyv
13047.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1845-1941 Vegyes zenével és színházzal kapcsolatos nyomtatvány tétel, össz. 14 db: Nemzeti Színház, ifjúsági előadások, 1941, Cyrano de Bergerac, 4 oldalas nyomtatvány. Felszóllítás Természettörténeti Müszótár előfizetésére, 1845, Landerer és Heckenast nyomdájában, 4 oldalas nyomtatvány. + Német és angol nyelvű koncert és színházi előadások meghívója és prospektusa, többségében az 1870-es évekből. Részben sérült és hiányos,
13048.

Rufpreis:
1 000 HUF
13049.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
1860 A Magyar Tudományos Akadémia 1859. Dec 19. tartott ünnepélyes köz ülésének tárgyai. /A Magyar Tudományos Akadémia Évkönyve IX/Szász Károly emlékülés. Pest, 1860. Emich Gusztáv. 78 p. Kiadói papírborítóban. Felvágatlan
13050.

Rufpreis:
5 000 HUF
13051.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
13052.

Rufpreis:
1 000 HUF
13053.

Rufpreis:
2 000 HUF
1885 A Miskolci Ev. Ref. Egyház évkönyve. 24p. + 1941 Miskolci Ev. Egyházközség emlékkönyve, templom újraszentelésről, + 1947 Miskolci Hunfalvy gimnázium évkönyve
13054.

Rufpreis:
1 000 HUF
13055.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF