Jean Frédéric Wentzel (1807-1869): London. Litográfia, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~3/Jean-Frederic-Wentzel-1807-1869-London-Litografia-papir-jelzett-a-litografian-uvegezet~II2188833
2188833
11020
374
Engravings
Beschreibung: Jean Frédéric Wentzel (1807-1869): London. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, üvegezett fa keretben, 25×37 cm
: karap_norbert