11014. 374. Gelaufene Fernauktion Stich
1 400 HUF
17
0 HUF
Az emberi élet fokozata és A női élet korkülömbségei, 2 db litográfia, papír, egyiken Leiber jelzéssel, sérült, foltos, 32,5x42 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert