22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Vitéz Mátyás (1891-1978): Barokk szent virágokkal (1910-1920 körül). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán korabeli címkén az Andrássy út 71., azaz a Képzőművészeti Főiskola címével és 120 K árral. Kisebb felületi sérülésekkel, 54×44 cm