Vincze László (1934-2020): Visegrád. Akvarell, papír, jelzett és datál... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Vincze-Laszlo-1934-2020-Visegrad-Akvarell-papir-jelzett-es-datalt-Vincze-Laszlo-2008~II2185586
2185586
10419
374
Beschreibung: Vincze László (1934-2020): Visegrád. Akvarell, papír, jelzett és datált (Vincze László 2008), üvegezett fa keretben, 68×48 cm
: kozár_edit