Séday Éva (1929-2011): Tanya. Olaj, farost, jelzett és datált (Séday É... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Seday-Eva-1929-2011-Tanya-Olaj-farost-jelzett-es-datalt-Seday-Eva-93-fa-keretben-19C3~II2184268
2184268
10340
374
Beschreibung: Séday Éva (1929-2011): Tanya. Olaj, farost, jelzett és datált (Séday Éva 93), fa keretben, 19×34 cm
: kozár_edit