10250. 374. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Mednyánszky jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 30,5x48,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit