Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Csíkós vágtázó lovakkal. Olaj, vászon,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Kolozsvary-Kamillo-1936-2008-Csikos-vagtazo-lovakkal-Olaj-vaszon-kis-feluleti-serul~II2188226
2188226
10201
374
30000
Beschreibung: Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Csíkós vágtázó lovakkal. Olaj, vászon, kis felületi sérüléssel, jelzett, díszes fa keretben, 60×80 cm
: kozár_edit