Kluyber Karoline (?-): Erdőrészlet, Alsógöd, 1945. Olaj, vászon, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Kluyber-Karoline-Erdoreszlet-Alsogod-1945-Olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-felirato~II2188811
2188811
10199
374
Beschreibung: Kluyber Karoline (?-): Erdőrészlet, Alsógöd, 1945. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. 32x28 cm
: karap_norbert