Hende Vince (1892-1957): Görömbölytapolca fürdő. Akvarell, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Hende-Vince-1892-1957-Gorombolytapolca-furdo-Akvarell-papir-jelzett-paszpartuban-26x18~II2186198
2186198
10145
374
Beschreibung: Hende Vince (1892-1957): Görömbölytapolca fürdő. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
: kozár_edit