Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Hölgyek a parton. Olaj, farost. Je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Gyertyani-Nemeth-Gyula-1892-1946-Holgyek-a-parton-Olaj-farost-Jelzett-Keretben-35x24-cm~II2186223
2186223
10135
374
13000
Beschreibung: Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Hölgyek a parton. Olaj, farost. Jelzett. Keretben. 35x24 cm
: kozár_edit