Gyarmathy jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, fa keretben, 80x60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Gyarmathy-jelzessel-Taj-Olaj-vaszon-fa-keretben-80x60-cm~II2189291
2189291
10132
374
Beschreibung: Gyarmathy jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, fa keretben, 80x60 cm
: kozár_edit