Fónyi Géza (1899-1971): Halászcsónakok. Olaj, farost, jelzett, feltehe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Fonyi-Geza-1899-1971-Halaszcsonakok-Olaj-farost-jelzett-feltehetoen-1948-korul-42x62-~II2188810
2188810
10106
374
40000
Beschreibung: Fónyi Géza (1899-1971): Halászcsónakok. Olaj, farost, jelzett, feltehetően 1948 körül. 42x62 cm
: kozár_edit