10082. 374. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
10
0 HUF
Datsinka jelzéssel, 2 db mű: Virágzó táj és Házak. Olaj, karton, díszes, kissé sérült keretben, 21,5×26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit