D. Benczúr Ida jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap szélén apró sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/D-Benczur-Ida-jelzessel-Viragok-Akvarell-papir-lap-szelen-apro-szakadassal-es-kisebb-g~II2158824
2158824
10034
374
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: D. Benczúr Ida jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap szélén apró szakadással és kisebb gyűrődéssel, 39×30,5 cm
: karap_norbert