Boromisza jelzéssel: Várrom. Olaj, farost, sarkaiban kissé sérült, 50x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Boromisza-jelzessel-Varrom-Olaj-farost-sarkaiban-kisse-serult-50x40-cm~II2186213
2186213
10058
374
Beschreibung: Boromisza jelzéssel: Várrom. Olaj, farost, sarkaiban kissé sérült, 50x40 cm
: kozár_edit