10006. 374. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Aczél Henrik Emilnek (1876-1946) tulajdonítva: Táborozó cigányok. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, hátoldalán feliratozott, 39,5×50,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit