12348.
374. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 200 HUF
Fiatal hölgy portréja. Fotó Kürti D. Dezső (1883-1974) soproni műterméből, szárazpecséttel jelzett, 1920-30 körül, kartonra kasírozva. Üvegezett, sérült fa keretben, 22×16,5 cm