Bücher: Ujpest Localgeschichte

Zahl der Lose: 26

A 100 éves Ujpest története. Ujpest-Rákospalotai Lexikon. Szerk.: Léderer Ottó. Újpest,[1936.], özv. Ritter Jenőné-ny., 44+XCVIII p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15646.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lőrincz Róbert: Újpest a térképek tükrében. Bp., 2011., Újpest Helytörténeti Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban. Újpest térképeken 1782-től 2011-ig.
15647.

Rufpreis:
3 000 HUF
14
15648.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hajrá lilák! Újpest futballtörténete. 1885-2002. Vác.,2002,Veronic Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
15649.

Rufpreis:
3 000 HUF
Újpest. 1907-2007. A százéves város. Szerk.: Estók János. Megjelent Újpest várossá alakulásának centenáriumán. Bp., 2007., Kossuth. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. A kötet egyik szerzője, Dr. Derce Tamás (1949- ) volt újpesti polgármester (1990-2010) által dedikált.
15650.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Ugró Gyula: Újpest. 1831-1930. Magyar Városok Monográfiája. Bp.,1932, Magyar Városok Monográfiája, 532 p.+9 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.
15651.

Rufpreis:
2 400 HUF
15652.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fericsán Kálmán: Emberfaragó idők. Bevezetés Újpest neveléstörténetébe. 1832-1952. Bp.,2010., Agroinform. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15653.

Rufpreis:
1 000 HUF
Újpest régen és ma. In the past and today. Szerk. és a külön nem jelzett szövegeket írta: Lovas Dániel. [Bp.],2019., Újpest Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15654.

Rufpreis:
1 000 HUF
Maklári Jenőné: Újpest hőskora képekben. (1830-1950.) [Bp.]2009., Flaccus. Nagyon gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15655.

Rufpreis:
1 600 HUF
Újpesti judaikai témájú könyvek, 2 db:   Kadlecovits Géza: Zsidósors. 1944. Újpest. Bp., 2014., Újpest Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Benne az újpesti igazak, és mártírok névsorával.;  Szilágyi-Windt László: Az újpesti zsidóság története. (Másolat.) Kartonált papírkötésben.
15656.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes, Újpesttel kapcsolatos tétel, 3 db:  Újpesti életrajzi lexikon. Összeáll.: Kadlecovits Géza.; Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Írta és összeáll.: - -. ; Kadlecovits Géza: Szobrok és emléktáblák Újpesten. Írta és összeáll.: - -. Bp., 1998-2004., Újpesti Városvédő Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15657.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF