15135.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1940-1950 IBUSZ FizetÅ‘vendéglátó szolgálató képes prospektusa. Bp., Athenaeum, 12 sztl. lev. Illusztrált (jelzett, Szecskó Tamás (1925-1987) grafikus) papÃrborÃtóval, a borÃtó sérült, szakadozott, hajtásnyommal.