15024.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Völgyes Miklós: Dunai zsebkönyv. Rajzolta: Taussig Vera. Bp., 1936., Völgyes Miklós, 110+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, rajta kis javítás, és két lap sérült.