Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Magyar Földrajzi Társaság. Fordította: Dr. Balassa József. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói fűzött egészvászon, 231 p. jó állapotban, gerinc kissé kopott