15119.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában II.kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.