15002.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680+114 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, térképek nélkül.