Kreol rumba. Válogatás a kubai és a Kubáról szóló Irodalomról. Bp., 1978, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozatlan példány.