Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp., én., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 215+1 p. + 12 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Címlapon ajándékozási bejegyzéssel. Jó állapotban.