Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító apró szakadásait leszámítva jó állapotban.