16620.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Loránth László: Paletta. Dr. Kopp JenÅ‘ bevezetÅ‘jével Bp.,[1944.], Jelen Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói sérült, javÃtott gerincű félvászon-kötésben. A szerzÅ‘, Lóránth László (1905-1966) aláÃrásával.