16694.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Bp.,1943, Officina. Fekete-fehér és szÃnes illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói sérült, ketté szakadt, hiányos papÃrborÃtóban, de belül jó állapotban.