Krúdy Gyula: A tegnapok ködlovagjai. Békéscsaba, 1925, Tevan. Kiadói v... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/374/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000023/Krudy-Gyula-A-tegnapok-kodlovagjai-Bekescsaba-1925-Tevan-Kiadoi-vaszonkotes-illusztra~II2173400
2173400
17604
374
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Krúdy Gyula: A tegnapok ködlovagjai. Békéscsaba, 1925, Tevan. Kiadói vászonkötés, illusztrációkkal, sérült címlappal, tartalomjegyzék lapja sérült és ragasztva javított.
: tánczos_gábor