Franklin W. Dixon: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp.,én.,Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.