18529.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.