17575.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Bp., é.n., Genius Kiadás, 268+4 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapokon ceruzás jegyzetekkel.