Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, apró lepattanással,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Zsolnay-eozin-mazas-tyukot-eteto-kislany-jelzett-apro-lepattanassal-kopasokkal-m-11-5-cm~II2179543
2179543
11118
373
Beschreibung: Zsolnay eozin mázas tyúkot etető kislány, jelzett, apró lepattanással, kopásokkal, m: 11,5 cm
: kozár_edit