Wilhelmsburg tál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Wilhelmsburg-tal-Maz-alatti-kek-festessel-jelzett-apro-kopasnyomokkal-27-5x37-cm~II2177351
2177351
11177
373
Beschreibung: Wilhelmsburg tál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal. 27,5x37 cm
: kozár_edit