11174. 373. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
MZ csehszlovák kávés csésze készlet és alj, 6 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, csésze: m: 6,5 cm, d: 7 cm, alj: d: 13,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert