11136. 373. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 400 HUF
0 HUF
Hollóházi, zöld virágmintás, porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9x7,5x3,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit