Hollóházi retró porcelán mokkás csésze és alj szett, 6+6 db, matricás,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Hollohazi-retro-porcelan-mokkas-csesze-es-alj-szett-6plus6-db-matricas-jelzett-apro-kopas~II2178140
2178140
11150
373
Beschreibung: Hollóházi retró porcelán mokkás csésze és alj szett, 6+6 db, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
: kozár_edit