Hollóházi porcelán tálka, Takarékszövetkezet felirattal, matricás, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Hollohazi-porcelan-talka-Takarekszovetkezet-felirattal-matricas-jelzett-kis-kopassal-6x~II2182315
2182315
11145
373
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Hollóházi porcelán tálka, Takarékszövetkezet felirattal, matricás, jelzett, kis kopással, 6x22 cm
: kozár_edit