11140. 373. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Vörösmarty díszes porcelán mini kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 2,5 cm + Hollóházi porcelán mini tálka, matricás, jelzett, kopásokkal m: 3 cm d: 5,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit