Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-hamutal-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-d-10-5-cm~II2179512
2179512
11133
373
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 10,5 cm
: kozár_edit