11159. 373. Gelaufene Fernauktion Porzellan
800 HUF
9
0 HUF
Aquincumi csésze és hozzátartozó alj, matricás, apró kopásokkal, jelzett, m: 4,5 cm, d: 10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit