2 db áttört kerámia tál : Szabó Jánosné, Mezőtúr. Kézzel festett, hibátlan. d: 27 cm, Am Jelzéssel: Áttört kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 28 cm